Piegāde

PIEGĀDES VEIDI

Jūsu ērtībām piedāvājam dažādas piegādes iespējas:

  1. Saņemt preci uz vietas Anniņmuižas bulv. 86, Rīga - iepriekš vienojoties.

  2. Piegāde uz Omniva pakomātiem visā Latvijā.

  3. Piegāde uz Dpd pakomātiem visā Latvijā.

  4. Piegāde ar Omniva, Dpd vai Latvijas pastu ārpus Latvijas.

PIEGĀDES CENA

Piegādes maksa: 

1) Omniva pakomātiem Latvijā ir 2.80 EUR iesk.PVN. Pasūtījumiem virs 50 EUR iesk.PVN šis piegādes veids ir bezmaksas.

2)Dpd pakomātiem Latvijā ir 2.00 EUR iesk.PVN. Pasūtījumiem virs 50 EUR iesk.PVN šis piegādes veids ir bezmaksas.

Preces tiek piegādātas uz sekojošām valstīm: Latvija, Baltijas valstis, ES valstis, Apvienotā karaliste. Iegādātās preces tiek piegādātas izmantojot: Omniva, DPD, Latvijas Pasta pakalpojumus. Pasūtījumu saņemt klātienē ir iespēja iepriekš vienojoties, par saņemšanas laiku.

Visas nodevas un nodokļus, kas jāsamaksā, lai saņemtu sūtījumu piegādes galamērķī ir jāsedz Pircējam. Piegādes izmaksas tiek parādītas, pirms pasūtījuma apstiprināšanas. Iegādātās preces tiek nogādātas Pircēja norādītajā Latvijas vai Baltijas adresē 1-4 darba dienu laikā. Eiropas savienības un Apvienotās karalistes teritorijā 3-14 darba dienu laikā. Izņēmuma gadījumos mums ir tiesības nosūtīt preces līdz 45 kalendāra dienām, par to informējot klientu.


PREČU IEPAKOJUMS

Pircēju iegādātās preces tiek iepakotas mitrumizturīgā iepakojumā. 


PIEGĀDES LAIKS

Pasūtījumus apstrādājam darba dienās un apmaksātie gatavie pasūtījumi tiek nodoti piegādei tajā pašā vai nākamajā darba dienā. Tālākais piegādes ātrums ir atkarīgs no izvēlētā piegādes veida.

Uz pasūtījuma izgatavotie apģērbi un aksesuāri tiek nodoti piegādei uzreiz pēc izgatavošanas. Izgatavošanas laiks klientam ir redzams pie pasūtījuma veikšanas.